Funksionim automatik me sensor: makina e dezinfektimit të duarve pa prekje është projektuar për të lyer me mjegull dezinfektues duarsh ose alkool, dhe për të siguruar dozimin automatik të sprajit, i cili mundëson një dezinfektim të shpejtë dhe të lehtë të duarve dhe arrin higjienë optimale të duarve.
I përshtatshëm dhe higjienik: thjesht vendosni dorën nën sensor për të ndezur shpërndarësin e sapunit, mund të shmangni në mënyrë efektive infeksionin e kryqëzuar pa prekur shpërndarësin e sapunit. I përshtatshëm për vende publike si zyra, hotele, spitale, institucione mjekësore, shkolla etj.
| Nr. i artikullit: | DAZ-BOX me mbështetëse dyshemeje |
| Madhësia e Produktit: | 410x200x120 mm |
| Ngjyra: | Argjend |
| Kapaciteti: | 2500 ml |
| Materiali: | Metal i përfunduar me veshje pluhuri |
| Koha e shpërndarjes: | 0.2-0.5s |
| Distanca e shpërndarjes | 1.5-3 inç |
| Mbështetëse dyshemeje: | Materiali i tabakasë: Metal me veshje pluhuri Materiali i tubit: Alumini me veshje pluhuri Materiali i bazës së mbështetëses: Çelik me veshje pluhuri |
| Lloji i pompës: | Pikë/Spërkatje/Shkumë opsionale |
| Furnizim me energji elektrike 1: | DC elektrike |
| Furnizim me energji elektrike 2: | Bateritë e madhësisë 4*C |
| Jetëgjatësi e gjatë e baterisë: | >30,000 cikle |
| Certifikatë | CE, RoHS, FCC |
| Paketimi: | 1 set/karton |
| Madhësia e kartonit: | 47X36.5X39.5cm |
| VP/GW: | 9.5/10.35 kg |




Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror duke iu përmbajtur parimit
Cilësia në radhë të parë. Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe janë të besueshme midis klientëve të rinj dhe të vjetër.