Kapacitet i madh: ky shpërndarës automatik i dezinfektuesit të duarve ka një kapacitet të madh prej 1000 ml, i përshtatshëm për përdorimin e lëngjeve të ndryshme dezinfektuese dhe dezinfektuesve të duarve, për përdorim të përditshëm dhe profesional, perfekt për shtëpi, hotele, spitale ose vende të tjera publike.
I përshtatshëm dhe higjienik: thjesht vendosni dorën nën sensor për të ndezur shpërndarësin e sapunit, mund të shmangni në mënyrë efektive infeksionin e kryqëzuar pa prekur shpërndarësin e sapunit. I përshtatshëm për vende publike si zyra, hotele, spitale, institucione mjekësore, shkolla etj.

| Nr. i artikullit: | F1307 me mbështetëse dyshemeje |
| Madhësia e dozatorit të sapunit: | 120x120x260 mm |
| Ngjyra e dozatorit të sapunit: | E bardhë |
| Kapaciteti i shpërndarjes së sapunit: | 1000 ml |
| Materiali i dozatorit të sapunit: | Plastikë Inxhinierike 100% ABS e Virgjër |
| Shishe për shpërndarjen e sapunit: | I rimbushshëm |
| Pesha e dozatorit të sapunit: | 0.90 kg |
| Energji nga: | Bateri madhësie 4*C ose adaptor 110V/220V |
| Mbështetëse dyshemeje: | Materiali i tabakasë: Metal me veshje pluhuri Materiali i tubit: Alumini me veshje pluhuri Materiali i bazës së mbështetëses: Çelik me veshje pluhuri |
| Lloji i pompës: | Opsionale (Pompë me spërkatje/pikim/shkumë) |
| Doza e përdorimit: | 1-Pompë Lëngu: 1ml Çdo Herë |
| Pompë me 2 shkuma: 0.8 ml çdo herë | |
| Pompë me 3 spërkatje: 0.8 ml çdo herë | |
| Certifikatë: | CE, ROHS, FCC |
| Paketimi: | 1 set/karton |
| Madhësia e kartonit: | 36X34X20cm |
| VP/GW: | 5.6/6.2 kg |
Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror duke iu përmbajtur parimit
Cilësia në radhë të parë. Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe janë të besueshme midis klientëve të rinj dhe të vjetër.