Kapacitet i madh: ky shpërndarës automatik i dezinfektuesit të duarve ka një kapacitet të madh prej 1200 ml, i përshtatshëm për përdorimin e lëngjeve të ndryshme dezinfektuese dhe dezinfektuesve të duarve, për përdorim të përditshëm dhe profesional, perfekt për shtëpi, hotele, spitale ose vende të tjera publike.
I përshtatshëm dhe higjienik: thjesht vendosni dorën nën sensor për të ndezur shpërndarësin e sapunit, mund të shmangni në mënyrë efektive infeksionin e kryqëzuar pa prekur shpërndarësin e sapunit. I përshtatshëm për vende publike si zyra, hotele, spitale, institucione mjekësore, shkolla etj.
Funksionim automatik me sensor: makina e dezinfektimit të duarve pa prekje është projektuar për të nxjerrë në pah dezinfektuesin e duarve ose alkoolin, dhe për të siguruar dozim automatik të sprajit, i cili mundëson një dezinfektim të shpejtë dhe të lehtë të duarve dhe eliminon kontaminimin e kryqëzuar, duke arritur higjienë optimale të duarve.


| Nr. i artikullit: | K9 Pro Dual |
| Madhësia e Produktit: | 121.7×131.5×302 mm |
| Tensioni: | 5V 2A |
| Kapaciteti: | 1200 ml |
| Matja e distancës: | 2-10 cm |
| Volumi i Zërit: | 1-4 nivele të rregullueshme |
| Doza: | 0.1-2ml i rregullueshëm |
| Instalimi: | Montuar në mur, për tavolinë, mbështetëse për trekëmbësh |
| Lloji i pompës: | Opsionale (Pompë me spërkatje/pikim/shkumë) |
| Diapazoni i matjes: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura e alarmit: | I rregullueshëm |
| Certifikatë: | CE, ROHS, FCC |
| Transmetohet në 18 gjuhë: | |
| Kinezisht, Anglisht, Spanjisht, Japonisht, Portugalisht, Koreanisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Rusisht, Italisht, Arabisht, Tukisht, Tajlandisht, Kamboxhiane, Indonezisht, Bengalisht, Hindisht, Vietnamisht | |
| Paketa e dyfishtë K9 Pro: | 1 copë/kuti me ngjyra; 9 copë/karton |
| Një kuti me ngjyra përfshin: 1x dozator, 1x tabaka pikimi, 1x manual, 1x kabllo USB, 2x vida muri. | |
| 15.5×15.5×31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60 kg | |
| Paketa e Mbështetëses së Dyshemesë: | 1 copë/kuti kafe; 6 copë/karton |
| 62X22X36cm | |
| 21/22 kg | |
Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror duke iu përmbajtur parimit
Cilësia në radhë të parë. Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe janë të besueshme midis klientëve të rinj dhe të vjetër.