Funksionim automatik me sensor: makina e dezinfektimit të duarve pa prekje është projektuar për tëmjegullnajadezinfektues për duar ose alkool, dhe sigurojnë dozim automatik të sprejit, i cili mundëson një dezinfektim të shpejtë dhe të lehtë të duarve dhe arritjen eeshigjienë optimale të duarve.
I përshtatshëm dhe higjienik:jThjesht vendosni dorën nën sensor për të ndezur shpërndarësin e sapunit, mund të shmangni në mënyrë efektive infeksionin e kryqëzuar pa prekur shpërndarësin e sapunit. I përshtatshëm për vende publike si zyra, hotele, spitale, institucione mjekësore, shkolla etj.






| Nr. i artikullit: | F12 |
| Madhësia e Produktit: | 126.2*18m2.2*271.5m |
| Tensioni: | 5V 2A |
| Kapaciteti: | 1000 ml |
| Matja e distancës: | 2-10 cm |
| Volumi i Zërit: | 1-4 nivele të rregullueshme |
| Doza: | 0.1-2ml i rregullueshëm |
| Instalimi: | Montuar në mur, për tavolinë, mbështetëse për trekëmbësh |
| Lloji i pompës: | Opsionale (Pompë me spërkatje/pikim/shkumë) |
| Diapazoni i matjes: | 0℃-42℃ (0℉-107.6℉) |
| Temperatura e punës: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Temperatura e alarmit: | I rregullueshëm (37.3-39℃) |
| Energji nga: | Bateri AA, bateri 18650, bateri elektrike e tipit C |
| Certifikatë: | CE, ROHS, FCC |
| Transmetohet në 18 gjuhë: | |
| Kinezisht, Anglisht, Spanjisht, Japonisht, Portugalisht, Koreanisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Rusisht, Italisht, Arabisht, Tukisht, Tajlandisht, Kamboxhiane, Indonezisht, Bengalisht, Hindisht, Vietnamisht | |
| Paketa F12: | 1 copë/kuti me ngjyra; 12 copë/karton |
| Një kuti me ngjyra përfshin: 1x dozator, 1x tabaka pikimi, 1x manual, 1x kabllo USB, 2x vida muri. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90 kg | |
| Paketa e Tripodit: | 1 copë/kuti kafe; 20 copë/karton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5 kg | |
Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror duke iu përmbajtur parimit
Cilësia në radhë të parë. Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe janë të besueshme midis klientëve të rinj dhe të vjetër.