Karakteristikat
Funksionim automatik me sensor: makina e dezinfektimit të duarve pa prekje është projektuar për të nxjerrë në pah dezinfektuesin e duarve ose alkoolin, dhe për të siguruar dozim automatik të sprajit, i cili mundëson një dezinfektim të shpejtë dhe të lehtë të duarve dhe eliminon kontaminimin e kryqëzuar, duke arritur higjienë optimale të duarve.
I përshtatshëm dhe higjienik: thjesht vendosni dorën nën sensor për të ndezur shpërndarësin e sapunit, mund të shmangni në mënyrë efektive infeksionin e kryqëzuar pa prekur shpërndarësin e sapunit. I përshtatshëm për vende publike si zyra, hotele, spitale, institucione mjekësore, shkolla etj.
Specifikimi
| Nr. i artikullit: | F1307 |
| Madhësia e Produktit: | 120x120x260 mm |
| Ngjyra: | E bardhë |
| Kapaciteti: | 1000 ml |
| Materiali: | Plastikë Inxhinierike 100% ABS e Virgjër |
| Shishe: | I rimbushshëm |
| Pesha e produktit: | 0.90 kg |
| Energji nga: | 4 bateri madhësie C ose adaptor 110V/220V * Bateritë nuk përfshihen |
| Instalimi: | Mbështetëse e montuar në mur/dysheme |
| Lloji i pompës: | Opsionale (Pompë me spërkatje/pikim/shkumë) |
| Doza e përdorimit: | 1-Pompë Lëngu: 1ml Çdo Herë |
| Pompë me 2 shkuma: 0.8 ml çdo herë | |
| Pompë me 3 spërkatje: 0.8 ml çdo herë | |
| Certifikatë: | CE, ROHS, FCC |
| Paketimi: | 1 copë/kuti kafe; 15 copë/karton |
| Madhësia e kartonit: | 65.5X41X29cm |
| VP/GW: | 13.80/14.50 kg |
Lista e paketimit:
Dispenseri x1
Kabllo USB x1
Manuali x1
Vida për montim në mur x2
Kopsht mbështetës x 1
Shënime: Bateritë dhe adaptori USB nuk përfshihen në paketim
Sigurimi i cilësisë:
1. Çdo proces prodhimi inspektohet nga ekipi ynë i kontrollit të cilësisë
2. Cilësia sigurohet nga inxhinier profesionist
3. Certifikatat CE, FCC, ROHS të miratuara dhe kanë patenta të vetë-pronësisë
Shërbimi ndaj Klientit
1. Kërkesa juaj në lidhje me produktet ose çmimin tonë do të përgjigjet brenda 24 orëve.
2. Vazhdoni të informoni klientët tanë rreth procesit të prodhimit dhe ndihmoni në organizimin e inspektimit të cilësisë nëse është e nevojshme.
3. Garanci njëvjeçare dhe shërbim pas shitjes i përgjegjshëm.
4. Ekip profesional i shitjeve dhe inxhinierëve për të siguruar një përvojë të mirë blerjeje.
Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror duke iu përmbajtur parimit
Cilësia në radhë të parë. Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe janë të besueshme midis klientëve të rinj dhe të vjetër.