Video
Specifikimi
| Nr. i artikullit: | DAZ08 |
| Madhësia e Produktit: | 83X107X206 mm |
| Tensioni: | DC 6V |
| Kapaciteti: | 320 ml |
| Matja e distancës: | 0~45 mm |
| Materiali kryesor: | ABS |
| Instalimi: | Desktop |
| Lloji i pompës: | Opsionale (Pompë me spërkatje/pikim/shkumë) |
| Energji nga: | 4 bateri AA (nuk përfshihen) |
| Certifikatë: | CE, ROHS, FCC |
| Paketimi: | 1 copë/kuti me ngjyra; 48 copë/karton |
| Madhësia e kutisë së ngjyrave: | 105X80X230mm |
| Madhësia e kartonit: | 47.5X49X43cm |
| VP/GW: | 12.20/13.50 kg |
Pyetje të shpeshta
P1: Produkti është i lirë, a është cilësia e garantuar?
A1: Ne kemi më shumë se 10 vjet përvojë në prodhim dhe shitje dhe, dhe të gjitha produktet kanë 12 muaj garanci.
P2: A mund të porosisim vetëm mostra për testim para se të bëjmë një porosi?
A2: Sigurisht, porosia e mostrës është e pranueshme për ne.
P3: Si i dërgoni zakonisht mallrat? Dhe sa kohë duhet për t'u dorëzuar?
A3: Për mostra dhe porosi të vogla, me porosi ekspres, zakonisht zgjat 3-5 ditë. Për porosi të mëdha, nëse keni nevojë urgjente, ne mund t'i dërgojmë mallrat me avion. Nëse dëshironi të kurseni ngarkesë, ne mund t'i dërgojmë ato me det, duke zgjatur rreth 30-50 ditë, varësisht nga destinacioni juaj.
P4: A pranoni OEM dhe ODM?
A4: Po, ne mund të personalizojmë produktet, etiketat, paketën.
P5: Cili është procesi i porosisë për produktet e personalizuara?
A5: Jepni specifikimet e produktit ose kërkesat specifike -- kuotim -- konfirmim i kuotimit -- depozitë pagese -- konfirmim i vizatimit të prodhimit -- prodhim i mjeteve të mykut -- prodhim i mostrës - konfirmim i mostrës -- prodhim me shumicë -- dorëzim -- shërbim pas shitjes
P6: A ka produkti një certifikatë?
A6: Shumica e produkteve të pa-personalizuara janë të certifikuara dhe të patentuara, dhe produktet e personalizuara mund të aplikohen për certifikata sipas kërkesave të klientit.
Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror duke iu përmbajtur parimit
Cilësia në radhë të parë. Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe janë të besueshme midis klientëve të rinj dhe të vjetër.