| Madhësia | 126.2*182.2*271.5 mm |
| Materiali | Plastikë PP |
| Ngjyra | E bardhë |
| Kapaciteti | 1000 ml |
| Furnizim me energji | Bateri AA/18650 dhe USB elektrike |
| Përfshi | dispenser x1 |
| Kabllo USB x1 | |
| Manuali x1 | |
| Kopsht mbështetës x1 | |
| Vida për montim në mur x2 | |
| Tabaka pikuese x1 | |
| Gyp x1 | |
| Tabaka e mbulesës së pasme x1 | |
| Sasia e kartonit | 12 copë/karton |
| Madhësia kryesore e kartonit | 57×44.5×33.5 CM |
| Pesha | 12.2 kg/Karton |
| Vërejtje | Bateritë dhe adaptori USB nuk përfshihen në paketim |


Karakteristikat:
Funksionim automatik me sensor: dozatori i sapunit për dezinfektimin e duarve pa prekje është projektuar për dezinfektues duarsh, xhel ose alkool, dhe siguron dozim automatik të sprajit, i cili mundëson një dezinfektim të shpejtë dhe të lehtë të duarve dhe eliminon kontaminimin e kryqëzuar.
Vendosje të shumëfishta: mund të vendoset në tavolinë dhe gjithashtu të montohet në mur ose në trekëmbësh, gjë që është e përshtatshme për t'u përdorur në vende të ndryshme.
Funksionon me bateri dhe karikohet: ky shpërndarës sapuni me alkool funksionon me 4 bateri AA ose 2 bateri 18650, gjithashtu mund të funksionojë me kabllo tip-C. (Nuk është i pajisur me adaptor karikimi dhe bateri)
I përshtatshëm dhe higjienik: thjesht vendosni dorën nën sensor për të ndezur dispenserin, mund të shmangni në mënyrë efektive infeksionin e kryqëzuar. Është i përshtatshëm për vende publike si zyra, hotele, spitale, institucione mjekësore, shkolla, etj.
Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror duke iu përmbajtur parimit
Cilësia në radhë të parë. Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe janë të besueshme midis klientëve të rinj dhe të vjetër.