Video
Specifikimi
| Nr. i artikullit: | DAZ-BOX |
| Madhësia e Produktit: | 410x200x120 mm |
| Ngjyra: | Argjend |
| Kapaciteti: | 2500 ml |
| Materiali: | Metal i përfunduar me veshje pluhuri |
| Koha e shpërndarjes: | 0.2-0.5s |
| Distanca e shpërndarjes | 1.5-3 inç |
| Instalimi: | Mbajtëse për tavolinë/montim në mur/dysheme |
| Lloji i pompës: | Pikë/Spërkatje/Shkumë opsionale |
| Furnizim me energji elektrike 1: | DC elektrike |
| Furnizim me energji elektrike 2: | Bateritë e madhësisë 4*C |
| Jetëgjatësi e gjatë e baterisë: | >30,000 cikle |
| Certifikatë | CE, RoHS, FCC |
| Paketimi: | 1 copë/kuti kafe; 2 copë/karton |
| Madhësia e kartonit: | 45.5X25X18.5cm |
| VP/GW: | 2.80/3.15 kg |
| Lista e paketimit | |
| shpërndarës | 1 |
| Kabllo USB | 1 |
| Manual | 1 |
| Kopsht mbështetës | 1 |
| Vida për montim në mur | 2 |

Pyetje të shpeshta
P: A mund të porosisim vetëm mostra për testim para se të bëjmë një porosi?
A: Sigurisht, porosia e mostrës është e pranueshme për ne.
P: Çfarë metode pagese pranoni?
A: Kushtet standarde: T/T paraprakisht. Sasi e madhe: L/C në shikim.
Sasi e vogël si tarifat e mostrës: Paypal dhe Western Union.
P: Si i dërgoni zakonisht mallrat? Dhe sa kohë duhet për t'u dorëzuar?
A: Për mostra dhe porosi të vogla, me porosi ekspres, zakonisht zgjat 3-5 ditë. Për porosi të mëdha, nëse keni nevojë urgjente, ne mund t'i dërgojmë mallrat me avion. Nëse dëshironi të kurseni ngarkesë, ne mund t'i dërgojmë ato me det, duke zgjatur rreth 30-50 ditë, varësisht nga destinacioni juaj.
P: A mund ta vendos logon tonë në produkt dhe paketim? Si duhet të veproj?
A: Ju lutemi të na jepni skedarët dhe kërkesat e LOGO-s me rezolucion të lartë, ne do të bëjmë vizatime që ju të konfirmoni. Pasi të marrim konfirmimin tuaj, ne do të bëjmë 2-3 mostra që ju të konfirmoni përsëri.
Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror duke iu përmbajtur parimit
Cilësia në radhë të parë. Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe janë të besueshme midis klientëve të rinj dhe të vjetër.