Video
Specifikimi
| Nr. i artikullit: | K9 Pro Plus me Wifi nga aplikacioni Tuya |
| Madhësia e Produktit: | 121.7×131.5×302 mm |
| Tensioni: | 5V 2A |
| Kapaciteti: | 1200 ml |
| Matja e distancës: | 2-10 cm |
| Volumi i Zërit: | 1-4 nivele të rregullueshme |
| Doza: | 0.1-2ml i rregullueshëm |
| Instalimi: | Montuar në mur, për tavolinë, mbështetëse për trekëmbësh |
| Lloji i pompës: | Opsionale (Pompë me spërkatje/pikim/shkumë) |
| Diapazoni i matjes: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura e alarmit: | I rregullueshëm |
| Certifikatë: | CE, ROHS, FCC |
| Transmetohet në 18 gjuhë: | |
| Kinezisht, Anglisht, Spanjisht, Japonisht, Portugalisht, Koreanisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Rusisht, Italisht, Arabisht, Tukisht, Tajlandisht, Kamboxhiane, Indonezisht, Bengalisht, Hindisht, Vietnamisht | |
| Paketimi: | 1 copë/kuti me ngjyra; 9 copë/karton |
| Kutia e Ngjyrave Përfshin: | 1x dozator, 1x tabaka pikimi, 1x manual, 1x kabllo USB, 2x vida muri. |
| Madhësia e kutisë së ngjyrave: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Madhësia e kartonit: | 49x495x36cm |
| VP/GW: | 9.45/11.60 kg |
| Avantazhet: | |
| * Ndërro Gjuhët | * Doza e rregullueshme |
| * Niveli i rregullueshëm i tingujve | * Regjistroni të dhënat e matjes së temperaturës |
| * Vendosja e Kapacitetit | * Një aplikacion mund të kontrollojë funksione të shumëfishta |

Funksionim automatik me sensor: ky dispenser dezinfektuesi për duar pa prekje është projektuar për të mjegulluar dezinfektuesin e duarve ose alkoolin, dhe për të siguruar dozim automatik të sprajit, i cili mundëson një dezinfektim të shpejtë dhe të lehtë të duarve dhe eliminon kontaminimin e kryqëzuar, duke arritur higjienë optimale të duarve.
Stili i montuar në mur: shpërndarësi i sapunit i montuar në mur funksionon mirë për ta mbajtur sipërfaqen e banakut pa rrëmujë.
Funksionon me bateri dhe karikohet: ky shpërndarës sapuni me alkool funksionon me bateri, gjithashtu mund të furnizohet me energji nga një adaptor. (Nuk është i pajisur me adaptor karikimi dhe bateri)
Wifi i disponueshëm: mbështetet nga aplikacioni Tuya të cilin mund ta shkarkoni nga telefonat tuaj celularë. Me të, mund të kontrolloni të gjitha funksionet, lehtë dhe me komoditet.
Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror duke iu përmbajtur parimit
Cilësia në radhë të parë. Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe janë të besueshme midis klientëve të rinj dhe të vjetër.