Video
Karakteristikat:
Funksionim automatik me sensor: dozatori i sapunit për dezinfektimin e duarve pa prekje është projektuar për të mjegulluar dezinfektuesin e duarve ose alkoolin, dhe për të siguruar dozim automatik të sprajit, i cili mundëson një dezinfektim të shpejtë dhe të lehtë të duarve dhe eliminon kontaminimin e kryqëzuar, duke arritur higjienë optimale të duarve.
Stili i montuar në mur: dozatori i dezinfektuesit i montuar në mur funksionon mirë për ta mbajtur sipërfaqen e banakut pa rrëmujë.
Funksionon me bateri dhe karikohet: ky shpërndarës sapuni me alkool funksionon me bateri dhe gjithashtu mund të funksionojë me një adaptor. (Nuk është i pajisur me adaptor karikimi dhe bateri)
I përshtatshëm dhe higjienik: thjesht vendosni dorën nën sensor për të ndezur shpërndarësin e sapunit, mund të shmangni në mënyrë efektive infeksionin e kryqëzuar pa prekur shpërndarësin e sapunit. I përshtatshëm për vende publike si zyra, hotele, spitale, institucione mjekësore, shkolla, etj. Mat temperaturën e duarve dhe të ballit në të njëjtën kohë.









| Parametrat Teknologjikë | |
| Bateria | 4 bateri AA, 2 bateri 18650 ose USB |
| Materialet | ABS+HDPE i klasit të parë, i pa ricikluar |
| Ngjyra | e bardhë, ngjyrat e tjera mund të personalizohen |
| Dimension | 121.7×131.5×302 mm |
| Kapaciteti | 1200 ml |
| Saktësia | ±0.2°C |
| Temperatura e mjedisit | 10-40°C (15°C-35°C është temperatura më e mirë) |
| Diapazoni i matjes | 0-50°C |
| Lloji i alarmit | pulsim + bip “DIDIDI” |
| Llojet e grykave | Opsionale (Pompë me spërkatje/pikim/shkumë) |
| Vendosja | Montuar në mur, për tavolinë, mbështetëse për trekëmbësh |
Paketa përfshin:
Dispenseri x1
Kabllo USB x1
Manuali x1
Kopsht mbështetës x1
Vida për montim në mur x2
Tabaka pikuese x1
Gyp x1
Tabaka e mbulesës së pasme x1
Sasia e kartonit: 9 copë/karton
Madhësia e kutisë kryesore: 49x49x36 CM
Pesha: 11.6 kg/Kuti
Shënime: Bateritë dhe adaptori USB nuk përfshihen në paketim
Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror duke iu përmbajtur parimit
Cilësia në radhë të parë. Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe janë të besueshme midis klientëve të rinj dhe të vjetër.