Video
Karakteristikat:
Matja e temperaturës në distancë të gjatë: me një sensor me cilësi të lartë brenda, termometri me sapun të lëngshëm K9 Pro F mund të monitorojë temperaturën deri në 3m, shumë i përshtatshëm për t’u përdorur në zona publike, si shkolla, hoteli, spitali, qendra tregtare, etj.
Stili i montuar në mur: dispenseri automatik i dezinfektuesit që montohet në mur funksionon mirë për ta mbajtur sipërfaqen e banakut të pastër dhe pa rrëmujë.
Funksionon me bateri dhe karikohet: ky shpërndarës sapuni me alkool funksionon me bateri AA ose 18650, dhe gjithashtu mund të funksionojë me një adaptor. (Nuk është i pajisur me adaptor karikimi dhe bateri).
I përshtatshëm dhe higjienik: thjesht vendosni dorën nën sensor për të ndezur shpërndarësin e sapunit automatik, mund të shmangni në mënyrë efektive infeksionin e kryqëzuar pa prekur shpërndarësin e sapunit. I përshtatshëm për vende publike si zyra, hotele, spitale, institucione mjekësore, shkolla, etj. Mat temperaturën e duarve dhe të ballit në të njëjtën kohë.


| Nr. i artikullit: | K9 Pro F |
| Madhësia e Produktit: | 121.7×131.5×302 mm |
| Tensioni: | 5V 2A |
| Kapaciteti: | 1200 ml |
| Matja e distancës: | 3m |
| Volumi i Zërit: | 1-4 nivele të rregullueshme |
| Doza: | 0.1-2ml i rregullueshëm |
| Instalimi: | Montuar në mur, për tavolinë, mbështetëse për trekëmbësh |
| Lloji i pompës: | Opsionale (Pompë me spërkatje/pikim/shkumë) |
| Diapazoni i matjes: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura e alarmit: | I rregullueshëm |
| Certifikatë: | CE, ROHS, FCC |
| Transmetohet në 18 gjuhë: | |
| Kinezisht, Anglisht, Spanjisht, Japonisht, Portugalisht, Koreanisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Rusisht, Italisht, Arabisht, Tukisht, Tajlandisht, Kamboxhiane, Indonezisht, Bengalisht, Hindisht, Vietnamisht | |
| Paketimi: | 1 copë/kuti me ngjyra; 9 copë/karton |
| Kutia e Ngjyrave Përfshin: | Dispenser x1 Kabllo USB x1 Manual x1 Kopsht mbështetës x1 Vida për montim në mur x2 Tabaka pikuese x1 Gyp x1 Tabaka e mbulesës së pasme x1 Sasia e kutisë: 9 copë/kutiMadhësia e kutisë kryesore: 49x495x35 CMPesha: 11.6 kg/Kuti Shënime: Bateritë dhe adaptori USB nuk përfshihen në paketim |
| Madhësia e kutisë së ngjyrave: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Madhësia e kartonit: | 49x495x35cm |
| VP/GW: | 9.45/11.60 kg |
| Nr. i artikullit: | K9 Pro F |
| Madhësia e Produktit: | 121.7×131.5×302 mm |
| Tensioni: | 5V 2A |
| Kapaciteti: | 1200 ml |
| Matja e distancës: | 3m |
| Volumi i Zërit: | 1-4 nivele të rregullueshme |
| Doza: | 0.1-2ml i rregullueshëm |
| Instalimi: | Montuar në mur, për tavolinë, mbështetëse për trekëmbësh |
| Lloji i pompës: | Opsionale (Pompë me spërkatje/pikim/shkumë) |
| Diapazoni i matjes: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura e alarmit: | I rregullueshëm |
| Certifikatë: | CE, ROHS, FCC |
| Transmetohet në 18 gjuhë: | |
| Kinezisht, Anglisht, Spanjisht, Japonisht, Portugalisht, Koreanisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Rusisht, Italisht, Arabisht, Tukisht, Tajlandisht, Kamboxhiane, Indonezisht, Bengalisht, Hindisht, Vietnamisht | |
| Paketimi: | 1 copë/kuti me ngjyra; 9 copë/karton |
| Kutia e Ngjyrave Përfshin: | Dispenser x1 Kabllo USB x1 Manual x1 Kopsht mbështetës x1 Vida për montim në mur x2 Tabaka pikuese x1 Gyp x1 Tabaka e mbulesës së pasme x1 Sasia e kutisë: 9 copë/kutiMadhësia e kutisë kryesore: 49x495x35 CMPesha: 11.6 kg/Kuti Shënime: Bateritë dhe adaptori USB nuk përfshihen në paketim |
| Madhësia e kutisë së ngjyrave: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Madhësia e kartonit: | 49x495x35cm |
| VP/GW: | 9.45/11.60 kg |
Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror duke iu përmbajtur parimit
Cilësia në radhë të parë. Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe janë të besueshme midis klientëve të rinj dhe të vjetër.